Szavalóverseny (2024.03.14.)

Március 14-én az ünnepélyes megemlékezés után tartottuk meg az idei szavalóversenyt, amelyre tanulóink szabadon választott verssel jelentkezhettek.
A két tagozaton összesen 15 diákunk vállalkozott arra, hogy a tanult versével kiálljon a népes közönség elé, így 15 szép verset hallgathattunk meg.
Négy korcsoportban hirdettünk 1. és 2. helyezést, a többiek pedig emléklapot kaptak.

A helyezettek:

I. korcsoport: 1. hely: Szántosi Márton, 2. hely: Szántosi Emma

II.korcsoport: 1. hely: Juhász Dorina, 2. hely: Börzsönyi Ádám

III. korcsoport: 1. hely: Varga Máté Bánk, 2. hely: Bari Bálint Bátor

IV. korcsoport: 1. hely: Penczu Zoltán, 2. hely: Kurucsó Lara

Emléklapot kaptak: Árokszállási Benett Zalán, Radics Rikárdó Junior, Györe Tatjána Szandra, Hetyei Villő, Kővári Dzsesszika Diána, Radics Ágnes Tifani, Schiller András

Iskolánkat a következő fordulón, amelyet az Újvárosi Általános Iskola rendez március 27-én, Szántosi Márton és Penczu Zoltán képviseli.

Gratulálunk minden résztvevőnek, Marcinak és Zolinak sok sikert kívánunk a következő versenyhez!

Király Melinda